RN73R1ETTP2840F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2840F25
JLCPCB Part #
C4159208
Description
-55℃~+155℃ 284Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS