RN73R1ETTP2843F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2843F25
JLCPCB Part #
C4187838
Description
-55℃~+155℃ 284kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS