RN73R2ETTD3481A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3481A10
JLCPCB Part #
C4303791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS