RK73G1ERTTP2673D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ERTTP2673D
JLCPCB Part #
C6648088
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS