RN731JTTD7412F50
MFR.Part #
RN731JTTD7412F50
JLCPCB Part #
C4197140
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS