SG73P2E1RTTD165J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD165J
JLCPCB Part #
C6677740
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS