RN73R1ETTP2490F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2490F50
JLCPCB Part #
C2500356
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS