RN73H1ETTP56R6C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP56R6C50
JLCPCB Part #
C4334760
Description
-55℃~+155℃ 56.6Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS