SG73P2ARTTD3902D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD3902D
JLCPCB Part #
C5751419
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS