RN73R1ETTP1490F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1490F50
JLCPCB Part #
C2499253
Description
-55℃~+155℃ 149Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS