RK73G1ERTTP1581F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1581F
JLCPCB Part #
C6270153
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS