RN73R1ETTP1890C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1890C25
JLCPCB Part #
C2521262
Description
-55℃~+155℃ 189Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS