RN73R2ETTD2582C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2582C25
JLCPCB Part #
C2610506
Description
-55℃~+155℃ 25.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS