RK73H1HTTC1823D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1823D
JLCPCB Part #
C6975516
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS