RN73H2BTTD14R7D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD14R7D50
JLCPCB Part #
C2540133
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS