RN73R2BTTD1980C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1980C25
JLCPCB Part #
C2548649
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS