RN73R1ETTP1780D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1780D50
JLCPCB Part #
C2500836
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS