RLC10-R350FTH
MFR.Part #
RLC10-R350FTH
JLCPCB Part #
C4237539
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 125mW 350mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS