SG73S1JRTTD330J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD330J
JLCPCB Part #
C7311973
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS