RN73H2BTTD1780F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1780F50
JLCPCB Part #
C2541147
Description
178Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS