SG73P1JRTTD1R8J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1R8J
JLCPCB Part #
C7311094
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS