RN73R1ETTP1652D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1652D50
JLCPCB Part #
C2500808
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS