RK73H2ETTD1210F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1210F
JLCPCB Part #
C3939335
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS