SG73P2ATTD37R4F
MFR.Part #
SG73P2ATTD37R4F
JLCPCB Part #
C4046552
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS