RN73R2ETTD2201A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2201A10
JLCPCB Part #
C4105753
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS