RN73R1ETTP1301B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP1301B25
JLCPCB Part #
C2506349
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS