RN731JTTD3091F50
MFR.Part #
RN731JTTD3091F50
JLCPCB Part #
C7057238
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS