RN73H1JTTD2712D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2712D50
JLCPCB Part #
C4160000
Description
100mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS