RN73R2ETTD8250D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD8250D100
JLCPCB Part #
C2607102
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS