RN73H2ETTD9650F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9650F25
JLCPCB Part #
C4308795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 965Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS