RN73H2ETTD3650F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3650F25
JLCPCB Part #
C4202810
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS