SG73P1JRTTD621G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD621G
JLCPCB Part #
C5911450
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS