SG73P2E1RTTD754G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD754G
JLCPCB Part #
C6222019
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS