RN73H2ETTD9201D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9201D50
JLCPCB Part #
C3977681
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS