ERJ-P14D4992U
MFR.Part #
ERJ-P14D4992U
JLCPCB Part #
C4196684
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS