WK73R1ETTP3743F
MFR.Part #
WK73R1ETTP3743F
JLCPCB Part #
C3979373
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS