SG73P2ERTTD28R7F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD28R7F
JLCPCB Part #
C6678026
Description
-55℃~+155℃ 28.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS