RK73H1ERTTP4531F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4531F
JLCPCB Part #
C2599063
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS