RN73H2ETTD87R6F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD87R6F100
JLCPCB Part #
C4084360
Description
250mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS