RN73H1JTTD1130D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1130D100
JLCPCB Part #
C4001574
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS