RK73H1HTTC4303D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC4303D
JLCPCB Part #
C2579020
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS