RN73H2ETTD4872F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4872F10
JLCPCB Part #
C4029960
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS