RN732BTTD2843B25
MFR.Part #
RN732BTTD2843B25
JLCPCB Part #
C4346627
Description
-55℃~+155℃ 125mW 284kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS