RN73H2ETTD85R6F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD85R6F100
JLCPCB Part #
C4158437
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS