RK73H2HTTE5234F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5234F
JLCPCB Part #
C2581424
Description
-55℃~+155℃ 5.23MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS