RN73H2BTTD2740D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2740D10
JLCPCB Part #
C2562225
Description
250mW 274Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS