RK73G1JTTD9102F
MFR.Part #
RK73G1JTTD9102F
JLCPCB Part #
C2579066
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS