RN73H2ATTD7151B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD7151B10
JLCPCB Part #
C2574374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS