RN73H2ETTD8061F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8061F100
JLCPCB Part #
C4103306
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS