SG73G2BTTD12R1D
MFR.Part #
SG73G2BTTD12R1D
JLCPCB Part #
C7076999
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS